Ses Yalıtımlı Kapı

ses yalıtımlı kapı 1

Akustik yalıtımlı kapı kalınlıkları 42 mm olup, iç yüzeyin altında 2,5 cm kalınlığında taşyünü vardır. Taşyünü hem sesin yutulmasını sağlar, hem de içten ve dıştan ses izolasyonu yapar.

ses yalıtımlı kapı

Salon kapıları ses yalıtımlı kapılar olup iç kısımları iki katlı 25 mm celenitportland çimentolu ahşap yünü panel ve 8/10 mm kalınlıklı epdm ses yalıtım bariyeri ile takviye edilerek oluşturulacaktır. Kapı kasalarının etrafında ses yalıtım fitillerinin kullanılması ve kapı çerçevesinin +/- 2 mm hassaslığında imal edilmesi sağlanacaktır. Kapı altlarında sealdrop ses kesiciler bulunacaktır. Kapı tek kanat bazında 40 dB(A) ses yalıtımı sağlayacak şekilde monte edilecektir.

ses yalıtımlı kapı 1

Ses yalıtımı yapılan mekânlarda duvar ve tavanlar kadar izolasyonu tamamlayan önemli nokta kapılardır. Ses kirliliğini önlemeye yönelik çalışmalar doğrultusunda istenilen ölçülere uygun, üç model ses yalıtım kapısı üretmekteyiz.Akustik fitiller, akustik kontrölü gerektiren kapılar için tamamlayıcı aksesuarlar olup, kapılarda akustik, hava, sızdırmazlık, böcek, ışık, duman ve yangın kontrolü sağlamak üzere tasarlanmışlardır.
EN-1634-1 yangın, EN-1634-3 duman ve BS EN 140-3:1995 akustik sertifikalı, ahşap ve metal kapı çeşitlerine yönelik akustik fitilleri tedarik etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir